Kursy z zakresu implantologii stomatologicznej prowadzone przez dr Dariusza Pitucha

Kursy z zakresu implantologii stomatologicznej prowadzone przez dr Dariusza Pitucha

W weekend 30.09 – 01.10.2022 roku dr Dariusz Pituch, współwłaściciel ADP Clinic prowadził dwa kursy dla lekarzy stomatologów dotyczące technik regeneracji kości oraz podnoszenia dna zatoki szczękowej.

Zaawansowane techniki regeneracji kości 

Podczas kursu Dr Pituch zaprezentował uczestnikom techniki regeneracji kości oraz możliwości zastosowanie ich w praktyce. Doktor poruszył również temat zapewnienia bezpieczeństwa pacjentowi podczas trwania zabiegu i po jego zakończeniu, a także wskazał sposoby postępowania w sytuacji wystąpienia powikłań pooperacyjnych. 

Doktor Pituch podzielił się z uczestnikami zarówno wiedzą teoretyczną jak i swoimi umiejętnościami z zakresu chirurgii stomatologicznej prowadząc część praktyczną szkolenia, czyli pracę na modelach. 

Sinus lift zastosowanie w praktyce

Omawiana tematyka oparta została na bogatym doświadczeniu doktora, który może pochwalić się wykonaniem ponad 1 700 operacji zatoki szczękowej podczas dwudziestu pięciu lat pracy w chirurgii implantologicznej. Dr Pituch to dla wielu stomatologów w kraju niekwestionowany autorytet w tej dziedzinie. 

Doktor od wielu lat pracuje w oparciu o techniki podnoszenie dna zatoki szczękowej, bowiem są one niezbędne w zdecydowanej ilości przypadków do przeprowadzenia pełnego leczenia implantologicznego. Przeprowadzany zabieg jest w pełni przewidywalny, a co najważniejsze, skuteczny. 

W ADP Clinic chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem 

Doktor Pituch od wielu lat chętnie dzieli się swoją wiedzą i bogatym doświadczeniem z innymi lekarzami. Nieco wcześniej, 24.09 uczestnicy spotkania MINEC mogli posłuchać wykładu doktora na temat Implantologii w bocznych odcinkach żuchwy”. Jego prelekcje niezmiennie spotykają się z dużym zainteresowaniem i pozytywnym odbiorem wśród implantologów z całej Polski. 

Jeśli potrzebują Państwo pomocy z zakresu chirurgii stomatologicznej lub implantologii, zachęcamy do kontaktu z naszą kliniką pod numerem tel. +48 81 528 02 09. Korzystając z usług ADP Clinic mają Państwo pewność otrzymania profesjonalnej opieki oraz zapewnienia sprawdzonych i skutecznych zabiegów.

Galeria zdjęć z kursu implantologii stomatologicznej dr Pitucha

0 comments on “Kursy z zakresu implantologii stomatologicznej prowadzone przez dr Dariusza Pitucha

Comments are closed.