Od wielu lat ADP Clinic współpracuje z lekarzami z całej Polski na zasadzie całkowitego partnerstwa, jak również w układzie lekarz-mentor.

 

Współpraca oparta jest na zasadzie głębokiego zaufania, wsparcia i dyskrecji. Lekarzy wspieramy swoim udziałem w procesie diagnostyki, planowania i przygotowania leczenia.  Wspólnie także przeprowadzamy niektóre etapy leczenia. Na zlecenie wielu lekarzy z całej Polski wykonujemy także zabiegi, których sami nie wykonują, podczas gdy leczony pacjent pozostaje pod stałym nadzorem lekarza prowadzącego.

 

Zabiegi chirurgiczne i implantologiczne mogą być wykonywane w ADP Clinic, bądź w gabinetach lub klinikach lekarzy współpracujących.

 

Lekarzom stawiającym pierwsze kroki w implantologii lub doskonalącym swe umiejętności proponujemy współpracę szkoleniową. Prowadzimy szereg kursów w zakresie implantologii, odbudowy podłoża kostnego i tkanek miękkich. Inną dostępną formą pomocy jest tzw. dzień obserwacyjny, obejmujący udział zainteresowanego lekarza w zabiegach. Wieloletnie współprace przeradzały się w często w prawdziwie koleżeńskie relacje trwające do dziś, zawsze z korzyścią dla pacjentów pozostających pod opieką lekarza prowadzącego.

Udogodnienia
Brak barier architektonicznych
Brak barier
architektonicznych
WiFi
WiFi
Płatność kartą
Płatność kartą
Dlaczego ADP Clinic?
Doświadczenie
Doświadczenie
Kompleksowość
Kompleksowość
Sprzęt i diagnostyka
Sprzęt
i diagnostyka