Sprzęt i diagnostyka

W gabinetach ADP Clinic posiadamy jeden z najbardziej nowoczesnych i kompleksowych na Lubelszczyźnie, kompletów sprzętu stomatologicznego służącego do diagnostyki oraz przeprowadzenia leczenia. Stosując zaawansowane technologiczne urządzenia jesteśmy w stanie zdiagnozować i wyleczyć najbardziej złożone przypadki.

Posiadamy wyjątkowy w skali województwa aparat diagnostyczny wykonujący zdjęcia RTG zębów w techice obrazowania cyforwego 2D – pantomogram i w technice trójwymiarowej 3D. Posiadamy również najnowszej generacji mikroskop operacyjny ZEISS Pro Ergo wykorzystywany do wykonywania precyzyjnych zabiegów w chirurgii i endodoncji m.in. do usuwania złamanych narzędzi w kanale. Dzięki temu możemy lepiej i szybciej dla pacjenta określić źródło choroby oraz zaplanować odpowiednie leczenie.

Stosowane w naszych gabinetach RTG w technice 3D pozwala na wykonanie zdjęć tylko wybranego miejsca, przez co dawka promieniowania jest praktycznie niezauważalna dla organizmu. Dzięki temu podnosimy bezpieczeństwo naszych pacjentów.

Udogodnienia
Brak barier architektonicznych
Brak barier
architektonicznych
WiFi
WiFi
Płatność kartą
Płatność kartą
Dlaczego ADP Clinic?
Doświadczenie
Doświadczenie
Kompleksowość
Kompleksowość
Sprzęt i diagnostyka
Sprzęt
i diagnostyka