Stomatologia i implantologia w Lublinie, zapraszamy do gabinetu!

Tomasza Zana 27, Lublin – Otwarte: 09.00 – 20.00.

Book a visit +48 81 528 02 09

O NASZEJ KLINICE STOMATOLOGICZNEJ

Klinika stomatologii i implantologii ADPCLINIC

Nasza klinika istnieje na lubelskim rynku od 1993 roku i znajduje się w Lublinie – od tego czasu zaufały nam setki pacjentów, a ich pozytywne opinie i zadowolenie z jakości usług potwierdzają nasz profesjonalizm i zaangażowanie. Zapewniamy kompleksową opiekę stomatologiczną, a proponowane rozwiązania zawsze staramy się dostosować do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań. Stałe podnoszenie kwalifikacji, najnowocześniejsze metody leczenia i kompetencje pracowników sprawiają, że potrafimy znaleźć rozwiązanie nawet najbardziej skomplikowanych problemów.

 

W zakresie świadczonych przez nas usług znajduje się nie tylko wszechstronnie rozumiana stomatologia, ale również protetyka, implantologia oraz chirurgia stomatologiczna. Tak szerokie spektrum świadczonych usług sprawia, że dążenie do zdrowych zębów i wspaniałego, pięknego uśmiechu staje się prostsze niż kiedykolwiek. Zajmujemy się leczeniem zębów, a także przywracaniem tych utraconych – nowoczesne protezy i implanty są komfortowe, wygodne i nie do odróżnienia od prawdziwego zęba. Wykonujemy również zabiegi chirurgiczne – ekstrakcje, zabiegi rekonstrukcyjne, zabiegi dotyczące tkanek miękkich, a takżprze rekonstrukcje kości i usuwanie zębów zatrzymanych.

 

By sprostać Państwa oczekiwaniom stale podnosimy nasze kwalifikacje i stosujemy nowocześniejsze metody leczenia.

 

Piękny uśmiech to przede wszystkim kwestia zdrowia, jednak nie tylko – zadbane zęby dodają pewności siebie i znacząco podnoszą komfort codziennego życia. Nowoczesne, skuteczne znieczulenia i najwyższej jakości materiały oraz sprzęt sprawiają, że zabiegi nie muszą już kojarzyć się z bólem i stresem, a wizyty nie powodują dyskomfortu.

stomatolog lublin
Facilities
No architectural barriers
No architectural
barriers
WiFi
WiFi
Payment by card
Payment
by card
Why ADP Clinic?
Experience
Experience
Complexity
Complexity
Equipment and diagnostics
Equipment and
diagnostics