Od wielu lat ADP Clinic współpracuje z lekarzami z całej Polski na zasadzie całkowitego partnerstwa, jak również w układzie lekarz-mentor.

 

Współpraca oparta jest na zasadzie głębokiego zaufania, wsparcia i dyskrecji. Lekarzy wspieramy swoim udziałem w procesie diagnostyki, planowania i przygotowania leczenia.  Wspólnie także przeprowadzamy niektóre etapy leczenia. Na zlecenie wielu lekarzy z całej Polski wykonujemy także zabiegi, których sami nie wykonują, podczas gdy leczony pacjent pozostaje pod stałym nadzorem lekarza prowadzącego.

 

Zabiegi chirurgiczne i implantologiczne mogą być wykonywane w ADP Clinic, bądź w gabinetach lub klinikach lekarzy współpracujących.

 

Lekarzom stawiającym pierwsze kroki w implantologii lub doskonalącym swe umiejętności proponujemy współpracę szkoleniową. Prowadzimy szereg kursów w zakresie implantologii, odbudowy podłoża kostnego i tkanek miękkich. Inną dostępną formą pomocy jest tzw. dzień obserwacyjny, obejmujący udział zainteresowanego lekarza w zabiegach. Wieloletnie współprace przeradzały się w często w prawdziwie koleżeńskie relacje trwające do dziś, zawsze z korzyścią dla pacjentów pozostających pod opieką lekarza prowadzącego.

Facilities
No architectural barriers
No architectural
barriers
WiFi
WiFi
Payment by card
Payment
by card
Why ADP Clinic?
Experience
Experience
Complexity
Complexity
Equipment and diagnostics
Equipment and
diagnostics