DARIUSZ PITUCH

DARIUSZ PITUCH

DARIUSZ PITUCH
AGATA PITUCH

AGATA PITUCH

AGATA PITUCH
KINGA DENISOW

KINGA DENISOW

KINGA DENISOW
PIOTR PITUCH

PIOTR PITUCH

PIOTR PITUCH

DARIUSZ PITUCH

Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego UM w Lublinie. Od dwudziestu lat praktykuje w zakresie chirurgii ogólnej i twarzowo-szczękowej, a od blisko piętnastu zajmuje się implantologią.

 

Doktor Dariusz Pituch jest autorem licznych artykułów, wykładów, kursów oraz szkoleń z zakresu implantologii, a także jako wybitny autorytet, prowadzi “Implant Program” w Zimmer-Institute w Szwajcarii. Jako jeden z pierwszych i nielicznych w Polsce lekarzy otrzymał znaczący tytuł “Diplomate” ICOI oraz “Expert in Implant Dentistry” DGOI.

 

Członkostwo w licznych organizacjach (Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne PSI-DGOI-ICOI, Ogólnopolskie Stowarzyszenie Implantologii Stomatologicznej OSIS-EDI, Niemieckie Towarzystwo Implantologii Stomatologicznej DGOI (Deutsche Gesellschaft fuer Orale Implantologie), Międzynarodowy Kongres Implantologów Stomatologicznych ICOI (The International Congress of Oral Implantologists) dowodzi kwalifikacji oraz wybitnych osiągnięć Dariusza Pitucha w dziedzinie implantologii.

 

Doktor Pituch, pomimo posiadania licznych osiągnięć i tytułów, stale kształci się w swojej dziedzinie, zdobywając nowe umiejętności na całym świecie. Od 1998 roku prowadzi, wraz z żoną Agatą, jedną z najlepszych i najdoskonalej wyposażonych klinik stomatologicznych w regionie lubelskim, ADP CLINIC, w której istnieje możliwość wykorzystania najnowocześniejszego i najwyższej klasy sprzętu stomatologicznego.

 

Szczególne miejsce w zakresie wykonywanych zabiegów zajmują odbudowa utraconej kości za pomocą przeszczepów kości własnej i allogennej, oraz zastosowanie szpiku kostnego i czynników wzrostu. To innowacyjna metoda stosowana jest w Polsce w ramach współpracy z Zakładem Chirurgii Stomatologicznej Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Codzienną praktyką doktora Pitucha są również zabiegi w zakresie chirurgii ogólnej, stomatologicznej i szczękowo-twarzowej.

Absolwentka Wydziału Stomatologii Akademii Medycznej w Lublinie (1993 r.). Również w Akademii Medycznej w Lublinie uzyskała specjalizację pierwszego stopnia ze stomatologii ogólnej. Natomiast w 2002 roku dr Agata Pituch uzyskała specjalizację drugiego stopnia z protetyki stomatologicznej.

 

Dr Agata Pituch cały czas podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w konferencjach i kursach, zarówno krajowych, jak i zagranicznych. W ostatnim czasie zapoznawała się z najnowszymi technikami stomatologicznymi m.in. w prestiżowym Uniwersytecie Stanu Kalifornia w Los Angeles (USA) na kongresie poświęconym porcelanowym licówkom, onlayom oraz inlayom we współczesnej protetyce stomatologicznej. Wraz z mężem, dr. Dariuszem Pituchem, aktywnie uczestniczy w prowadzeniu kursów dla lekarzy z zakresu implantoprotetyki, organizowanych w ADP Clinic.

 

Dr Agata Pituch wykonuje prace protetyczne we współpracy z najlepszymi laboratoriami w Polsce.

AGATA PITUCH

KINGA DENISOW

Kinga Denisow-Fornalska – Absolwentka wydziału stomatologii Akademii Medycznej w Lublinie.

 

Egzamin specjalizacyjny ze stomatologii ogólnej zdała z wyróżnieniem w 2000 roku.

 

Systematycznie kształci się poszerzając i  uaktualniając swoja wiedzę. W ADP Clinic zajmuje się leczeniem zachowawczym dzieci i dorosłych, endodoncją i profilaktyką.

PIOTR PITUCH

IMIĘ NAZWISKO

IMIĘ NAZWISKO

IMIĘ NAZWISKO

Facilities
No architectural barriers
No architectural
barriers
WiFi
WiFi
Payment by card
Payment
by card
Why ADP Clinic?
Experience
Experience
Complexity
Complexity
Equipment and diagnostics
Equipment and
diagnostics