Polska liderem denturystyki

Denturystyka to zjawisko stosunkowo nowe w Europie. Polega na podróżowaniu do innych krajów w celu odbycia leczenia stomatologicznego. Chorzy decydują się na takie rozwiązanie zazwyczaj ze względów finansowych, ale nie jest to jedyny powód.

Okazuje się, że niewiele państw w Europie może poszczycić się tak dobrą służbą zdrowia, jak Polska. To do nas najczęściej, na równi z Czechami i Węgrami, przyjeżdżają mieszkańcy zachodniej części Europy, między innymi Wielkiej Brytanii, Niemiec, Szwecji, Danii czy Włoch. Cudzoziemców kuszą atrakcyjne, czasami kilkukrotnie niższe ceny i profesjonalizm lekarzy.

Nasza klinika bardzo często leczy gości zza granicy. Są to zarówno Polacy przebywający na emigracji od lat, jak i rodowici Belgowie, Anglicy czy Amerykanie. Przylatują do naszego kraju w konkretnym celu, wybierając właśnie ADP Clinic. Zadowoleni z usług wracają tu ponownie i polecają nas rodzinie oraz znajomym, dzięki czemu z roku na rok gościmy coraz więcej cudzoziemców.

Mieszkańcy Zachodu zazwyczaj korzystają z kompleksowego leczenia zębów w Polsce. Podczas jednej wizyty w naszym kraju leczą wszystkie ubytki w uzębieniu, ale bardzo często decydują się także na zabiegi stomatologii estetycznej. Dużym atutem leczenia zębów w naszej klinice, który doceniają przyjezdni jest fakt, że wszystkie zabiegi można wykonać w jednym miejscu. Leczenie chirurgiczne, implantologiczne i protetyczne jest zintegrowane. Gabinet wykonuje też wszystkie niezbędne badania oraz oczyszczanie i wybielanie zębów.

Wszystkie zabiegi, nie tylko stomatologiczne, kosztują dużo mniej niż w Niemczech czy Wielkiej Brytanii, a usługi wykonywane są profesjonalnie i z wykorzystaniem nowoczesnego, zaawansowanego technologicznie sprzętu medycznego. Cudzoziemcy ufają polskim specjalistom, których wykształcenie i doświadczenie idzie w parze z szacunkiem do pacjenta i indywidualnym podejściem do niego. Nasz wykwalifikowany personel cały czas podnosi poziom swojej wiedzy na polskich i zagranicznych kursach, konferencjach oraz szkoleniach. Tutaj nie spotkamy się z zalecaniem przez lekarza doraźnych środków przeciwbólowych zamiast leczenia gabinetowego czy dążeniem do ekstrakcji zębów z ubytkami. Polscy dentyści starają się przede wszystkim wyleczyć chorego zęba. Również czas oczekiwania na konsultacje, badania i zabiegi przemawia na korzyść leczenia stomatologicznego w Polsce.

Korzystanie z usług dentystycznych w Polsce opłaca się mieszkańcom Zachodu – nawet po doliczeniu wszelkich kosztów związanych z podróżą, zakwaterowaniem i wyżywieniem ostateczny rachunek jest mniejszy niż byłby w ich krajach ojczystych. Takie podróże zazwyczaj łączą się ze zwiedzaniem, odpoczynkiem i rozrywką, więc dla pacjentów są rodzajem wakacji. Co ważne, Polska jest krajem bezpiecznym, stabilnym politycznie, a przed przyjazdem tu nie ma obowiązku obycia szczepień. Ze wszystkich krajów w Europie loty do naszego kraju trwają od jednej do trzech godzin. Dla obcokrajowców istotne jest to, że potrafimy mówić po angielsku, a duża część personelu medycznego zna także inne języki.

Wszystkie te rzeczy składają się na pozytywny obraz polskiej stomatologii i sprawiają, że goście z Zachodu chętnie leczą się w naszej klinice. Cieszymy się, że możemy Państwa gościć i serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług w zakresie stomatologii, protetyki, implantologii oraz chirurgii stomatologicznej.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.