Piotr i Agata Pituch ADP Clinic Lublin

Dzień dobry
ADP Clinic

ADP Clinic tworzy zespół profesjonalistów, ludzi pełnych pasji, którzy dbają o uśmiechy swoich pacjentów już od ponad 20 lat! W końcu to oni są najlepszą wizytówką kliniki.

Dzięki wieloletniej praktyce i bogatemu doświadczeniu, zyskaliśmy renomę na lubelskim a także ogólnopolskim rynku. Zdobyliśmy zaufanie wielu pacjentów i ich rodzin na rzecz których świadczymy usługi z zakresu implantologii, protetyki i chirurgii stomatologicznej. Nasi pracownicy stale doskonalą swoje umiejętności oraz biorą czynny udział w szkoleniach, sympozjach a także występują na międzynarodowych kongresach naukowych.

Poznaj Nasz Zespół

DR AGATA PITUCH

Implatologia | Protetyka

DR DARIUSZ PITUCH

Implantologia | Chirurgia

LEK. DENT. KINGA DENISOW

Stomatologia

LEK. DENT. PIOTR PITUCH

Stomatologia

fotel dentystyczny ADP Clinic Lublin
endodoncja pod mikroskopem ADP Clinic Lublin

Centrum Implantologii i Stomatologii

W zakresie świadczonych przez nas usług znajduje się nie tylko wszechstronnie rozumiana stomatologia, ale również protetyka, implantologia oraz chirurgia stomatologiczna.

ADP Clinic to także najnowocześniejszy sprzęt, unikalny na skalę regionu i kraju, który w rękach specjalistów jest w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających pacjentów.

Klinika powstała w 1993 roku. Dziś jest jednym z wiodących centrów implantologicznych co potwierdza jej członkostwo w światowej organizacji – Leading Implant Center.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z usług ADP Clinic i rezerwacji wizyty u jednego z naszych specjalistów!