Poznaj Zespół ADP Clinic Lublin

Chirurgia stomatologiczna, implantologia dentystyczna, protetyka stomatologiczna to tylko niektóre z naszych specjalności. Poznaj nas!

Agata Pituch ADP Clinic Lublin

Dr Agata Pituch

Absolwentka Wydziału Stomatologii Akademii Medycznej w Lublinie (1993 r.). Również w Akademii Medycznej w Lublinie uzyskała specjalizację pierwszego stopnia ze stomatologii ogólnej. Natomiast w 2002 roku dr Agata Pituch uzyskała specjalizację drugiego stopnia z protetyki stomatologicznej.

Dr Agata Pituch cały czas podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w konferencjach i kursach, zarówno krajowych, jak i zagranicznych. W ostatnim czasie zapoznawała się z najnowszymi technikami stomatologicznymi m.in. w prestiżowym Uniwersytecie Stanu Kalifornia w Los Angeles (USA) na kongresie poświęconym porcelanowym licówkom, onlayom oraz inlayom we współczesnej protetyce stomatologicznej. Wraz z mężem, dr. Dariuszem Pituchem, aktywnie uczestniczy w prowadzeniu kursów dla lekarzy z zakresu implantoprotetyki, organizowanych w ADP Clinic.

Dr Agata Pituch wykonuje prace protetyczne we współpracy z najlepszymi laboratoriami w Polsce.

Dr Dariusz Pituch

Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego UM w Lublinie (rocznik 1990). Specjalizacje z chirurgii ogólnej uzyskał w latach 1993-1998 a chirurgii szczękowo-twarzowej w 2008. Od 1998 zajmuje się zaawansowaną implantologią.

Doktor Dariusz Pituch jest autorem licznych artykułów, wykładów, kursów oraz szkoleń z zakresu implantologii, a także jako wybitny autorytet, prowadził „Implant Program” w Zimmer-Institute w Szwajcarii. Jako jeden z pierwszych i nielicznych w Polsce lekarzy otrzymał znaczący tytuł „Diplomate” ICOI oraz „Expert in Implant Dentistry” DGOI.

Członkostwo w licznych organizacjach (Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne PSI-DGOI-ICOI, Ogólnopolskie Stowarzyszenie Implantologii Stomatologicznej OSIS-EDI, Niemieckie Towarzystwo Implantologii Stomatologicznej DGOI (Deutsche Gesellschaft fuer Orale Implantologie), Międzynarodowy Kongres Implantologów Stomatologicznych ICOI (The International Congress of Oral Implantologists) dowodzi kwalifikacji oraz wybitnych osiągnięć Dariusza Pitucha w dziedzinie implantologii. Więcej>>

Dariusz Pituch ADP Clinic Lublin
Kinga Denisow ADP Clinic Lublin

Lek. dent. Kinga Denisow

Kinga Denisow-Fornalska – Absolwentka wydziału stomatologii Akademii Medycznej w Lublinie.

Egzamin specjalizacyjny ze stomatologii ogólnej zdała z wyróżnieniem w 2000 roku.

Systematycznie kształci się poszerzając i  uaktualniając swoja wiedzę. W ADP Clinic zajmuje się leczeniem zachowawczym dzieci i dorosłych, endodoncją i profilaktyką.

Lek. dent. Piotr Pituch

Studia na Wydziale Lekarsko-dentystycznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie ukończył w 2015 roku.

Odbył staż podyplomowy w Stomatologicznym Centrum Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Swoją wiedzę poszerza uczestnicząc w kursach krajowych jak i zagranicznych.

Piotr Pituch ADP Clinic Lublin

Masz pytania?
Zadzwoń do nas +48 81 528 02 09 Pn – Pt 9:00 – 20:00, napisz do nas na adp@adpclinic.pl lub wypełnij Formularz

Doktor Dariusz Pituch jest autorem licznych artykułów, wykładów, kursów oraz szkoleń z zakresu implantologii, a także jako wybitny autorytet, prowadzi „Implant Program” w Zimmer-Institute w Szwajcarii. Jako jeden z pierwszych i nielicznych w Polsce lekarzy otrzymał znaczący tytuł „Diplomate” ICOI oraz „Expert in Implant Dentistry” DGOI.

Członkostwo w licznych organizacjach (Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne PSI-DGOI-ICOI, Ogólnopolskie Stowarzyszenie Implantologii Stomatologicznej OSIS-EDI, Niemieckie Towarzystwo Implantologii Stomatologicznej DGOI (Deutsche Gesellschaft fuer Orale Implantologie), Międzynarodowy Kongres Implantologów Stomatologicznych ICOI (The International Congress of Oral Implantologists) dowodzi kwalifikacji oraz wybitnych osiągnięć Dariusza Pitucha w dziedzinie implantologii.

Doktor Pituch, pomimo posiadania licznych osiągnięć, tytułów i doktoratu w zakresie implantologii, stale kształci się w swojej dziedzinie, zdobywając nowe umiejętności na całym świecie. Wraz z żoną Agatą, prowadzi jedną z najlepszych i najdoskonalej wyposażonych klinik stomatologicznych w regionie lubelskim, ADP CLINIC, w której istnieje możliwość wykorzystania najnowocześniejszego i najwyższej klasy sprzętu stomatologicznego.

Szczególne miejsce w zakresie wykonywanych zabiegów zajmują odbudowa utraconej kości za pomocą przeszczepów kości własnej i allogennej, oraz zastosowanie szpiku kostnego i czynników wzrostu. To innowacyjna metoda stosowana jest w Polsce w ramach współpracy z Zakładem Chirurgii Stomatologicznej Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Codzienną praktyką doktora Pitucha są również zabiegi w zakresie chirurgii ogólnej, stomatologicznej i szczękowo-twarzowej.