Zakres Naszych Usług

W naszej klinice stomatologicznej zajmujemy się m.in. implantami stomatologicznymi oraz chirurgią stomatologiczną. Więcej tutaj >>


IMPLANTOLOGIA


PROTETYKA


CHIRURGIA


STOMATOLOGIA


IUXTA-3D


PROTOKOŁY


RTG 3D CBCT


BEZ BÓLU

Aktualności ADP Clinic

Mostek wsparty na własnych zębach – rodzaje, wskazania, zalety

Mosty protetyczne to nowoczesne rozwiązanie stosowane w stomatologii, które pozwala na odbudowę braków w uzębieniu. Są to stałe uzupełnienia protetyczne, które mocuje się na zębach pacjenta, służąc jako efektywny sposób na przywrócenie pełnej funkcjonalności i estetyki uśmiechu.

Czy wszczepienie implantów zębowych boli?

Wszczepienie implantów zębowych to temat, który może budzić wiele pytań i obaw, zwłaszcza dotyczących bólu. W tym artykule postaramy się rozwiać te wątpliwości, opierając się na najnowszych osiągnięciach stomatologii i implantologii, a także na naszym doświadczeniu.

Zalety wszczepienia implantów zębowych

Implanty zębowe są jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie rozwiązań w dziedzinie stomatologii. Oferują wiele korzyści pacjentom, którzy stracili jednego lub kilka zębów. W poniższym artykule przybliżymy zalety wszczepienia implantów zębowych oraz wskażemy, dla kogo ta metoda leczenia może być najlepsza.

Usunięcie zęba i co dalej: implant, most czy ruchoma proteza zębowa?

Są sytuacje, w których usunięcie zęba jest koniecznością. Pojawia się wtedy pytanie czym go zastąpić i ile to będzie kosztować? W artykule przedstawiamy więc trzy popularne metody: most, implant i proteza ruchoma. Każda z nich ma swoje zalety i wady, które warto znać, decydując się na jedną z opcji.

Masz pytania?
Zadzwoń do nas +48 81 528 02 09 Pn – Pt 9:00 – 20:00, napisz do nas na adp@adpclinic.pl lub wypełnij Formularz