Zakres Naszych Usług

W naszej klinice stomatologicznej zajmujemy się m.in. implantami stomatologicznymi oraz chirurgią stomatologiczną. Więcej tutaj >>


IMPLANTOLOGIA


PROTETYKA


CHIRURGIA


STOMATOLOGIA


IUXTA-3D


PROTOKOŁY


RTG 3D CBCT


BEZ BÓLU

Aktualności ADP Clinic

Odbudowa zęba na korzeniu – czy można i dla kogo jest to dobra metoda?

W poszukiwaniu najbardziej efektywnych i jednocześnie estetycznych rozwiązań w dziedzinie stomatologii, odbudowa zęba na własnym korzeniu wyróżnia się jako metoda łącząca te dwa aspekty. Jest to procedura, która pozwala przywrócić funkcjonalność oraz estetykę zęba, który został uszkodzony lub zniszczony, ale którego korzeń pozostaje w dobrym stanie.

Mostek wsparty na własnych zębach – rodzaje, wskazania, zalety

Mosty protetyczne to nowoczesne rozwiązanie stosowane w stomatologii, które pozwala na odbudowę braków w uzębieniu. Są to stałe uzupełnienia protetyczne, które mocuje się na zębach pacjenta, służąc jako efektywny sposób na przywrócenie pełnej funkcjonalności i estetyki uśmiechu.

Czy wszczepienie implantów zębowych boli?

Wszczepienie implantów zębowych to temat, który może budzić wiele pytań i obaw, zwłaszcza dotyczących bólu. W tym artykule postaramy się rozwiać te wątpliwości, opierając się na najnowszych osiągnięciach stomatologii i implantologii, a także na naszym doświadczeniu.

Zalety wszczepienia implantów zębowych

Implanty zębowe są jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie rozwiązań w dziedzinie stomatologii. Oferują wiele korzyści pacjentom, którzy stracili jednego lub kilka zębów. W poniższym artykule przybliżymy zalety wszczepienia implantów zębowych oraz wskażemy, dla kogo ta metoda leczenia może być najlepsza.

Masz pytania?
Zadzwoń do nas +48 81 528 02 09 Pn – Pt 9:00 – 20:00, napisz do nas na adp@adpclinic.pl lub wypełnij Formularz