Dlaczego Amerykanie mają takie ładne zęby?

Amerykański usmiech ADP Clini Lublin

Hollywoodzki uśmiech? Wybielanie zębów Lublin – tylko z ADP Clinic!

Zależy Ci na śnieżnobiałym uśmiechu. jak u gwiazd Hollywood? Pomóc może wybielanie zębów. Lublin to miasto, w którym nas znajdziesz. Z naszą pomocą możesz uzyskać piękny, biały uśmiech, którym będziesz mógł błyszczeć niczym gwiazdy wielkiego ekranu. Jednak skąd amerykanie mają tak białe zęby? Przyjeżdżają na wybielanie zębów w Lublinie? Przekonaj się!

Dlaczego amerykanie mają białe zęby?

Stan zębów dla mieszkańców Ameryki jest niejako symbolem statusu społecznego. Osoby, które dbają o zdrowie i wygląd jamy ustnej są postrzegane jako bogatsze. Piękne zęby połączone z ogólnym schludnym wyglądem zwiększają też szansę na zdobycie dobrej pracy, więc rodzice dbają o zęby swoich pociech już od ich najmłodszych lat. Tym samym budują w nich poczucie utrzymywanie odpowiedniej higieny jamy ustnej.

Należy pamiętać, że za oceanem wszelkie usługi medyczne (w tym stomatologia), nie należą do najtańszych. Dbanie o odpowiedni stan uzębienia pozwala zaoszczędzić nie tylko czas spędzony na fotelu dentystycznym, ale również pieniądze.

Dodatkowo amerykanie w przypadku wystąpienia nawet niewielkich wad zgryzu u dzieci, poddają je leczeniu ortodontycznemu. Dzięki temu mały pacjent ma szanse na piękne i proste zęby. W przyszłości może również skorzystać z wybielania zębów, co w konsekwencji może pozwolić mu stać się posiadaczem olśniewającego uśmiechu.

Co zrobić aby mieć białe zęby? Wybielanie zębów Lublin z ADP Clinic

Częste mycie zębów, nitkowanie i używanie specjalnych płynów do płukania, nie gwarantuje uzyskania białej barwy zębów. W wielu wypadkach wybielanie zębów jest jednym z głównych sposobów uzyskania takiej barwy.  Stomatologia estetyczna poczyniła w ciągu ostatnich kilkunastu lat wielkie postępy, dlatego też sam zabieg jest bezpieczny dla pacjenta i jego zębów. Metoda wybielania jest uzależniona od gabinetu i jego możliwości.

Zabieg wybielania nie jest bolesny. Wybielanie zębów w Lublinie w ADP Clinic, wykorzystuje się w tym celu żel wybielający, który pacjent użytkuje na specjalnie przygotowanych szynach do wybielania zakładanych na zęby podczas snu w nocy. Zabieg jest bezpieczny dla zębów i dziąseł, jednak przed jego wykonaniem stomatolog musi określić stan uzębienia.

Należy pamiętać, że to szkliwo nabiera żółtawej barwy, nie zaś sam ząb. Dodatkowo w trudno dostępnych miejscach może gromadzić się kamień. Wtedy zęby należy piaskować. Po oczyszczeniu zębów i ocenie ich stanu, jeżeli nie ma przeciwwskazań – można przystąpić do pracy nad śnieżnobiałym uśmiechem.

Odwiedzając gabinet stomatologiczny w Lublinie, warto dowiedzieć się, jakie są efekty wybielania. Musisz wiedzieć, że kolor zębów może mieć wpływ na końcowy efekt wybielania. Nie zawsze da się uzyskać idealnie białe zęby, ponieważ wpływ na to ma już wspomniany kolor kości.

Co ważne – jeżeli cierpisz na nadwrażliwość zębów – powinieneś to zgłosić stomatologowi przy pierwszej wizycie. Wtedy proces wybielania zostanie odpowiednio dobrany do Twoich potrzeb.

Amerykański uśmiech – to nie tylko poprawa koloru szkliwa

Najpiękniejsze hollywoodzkie uśmiechy najczęściej jednak nie są zasługą natury i długich lat dbania o zęby, a dziełem najlepszych lekarzy implantologów i protetyków. Są więc osiągalne niemal dla każdego. Z tej opcji korzystają także gwiazdy polskiej telewizji i celebryci.

Protetyka nie dotyczy tylko osób z bezzębiem – ma wiele do zaoferowania również dla tych, którzy chcą zadbać jedynie o wygląd swojego uśmiechu.

Ładne zęby – jak o nie dbać?

Jeżeli możesz cieszyć się już pięknym uśmiechem, warto zadbać o to, by jak najdłużej utrzymać jego stan. W związku z tym powinieneś:

  • Myć zęby po każdym posiłku;
  • Unikać picia czarnej kawy i herbaty (tworzą osad na zębach);
  • Zaprzestać palenia papierosów (jeżeli to robisz);
  • Używać nici dentystycznej lub specjalnej szczoteczki między zębowej;
  • Dbać o swoją dietę (on też ma wpływ na Twoje zęby);
  • Dokonywać regularnych przeglądów u stomatologa;
  • Stosowanie wysokiej jakości past i płynów do płukania jamy ustnej.

Stosując się do tych porad, możesz długo cieszyć się efektami wybielania, a jeżeli stwierdzisz, że pora powtórzyć zabieg, odwiedź ADP Clinic.

Skontaktuj się z nami

Jeśli marzą się Państwu zęby niczym z okładek kolorowych magazynów, zapraszamy na konsultację: tel. 81 528 02 09

Nasi lekarze zaproponują odpowiednie zabiegi: leczenie protetyczne, zachowawcze, higienizację czy wybielanie zębów – w zależności od potrzeb i oczekiwanych efektów.

 

0 comments on “Dlaczego Amerykanie mają takie ładne zęby?

Comments are closed.